O NÁS

O SPOLEČNOSTI

Společnost Laufen CZ vznikla v roce 1999 a zastupuje značky Laufen, Roca a Jika nejen na českém a slovenském trhu, ale rovněž v dalších státech střední a východní Evropy. Sanitární keramika Jika se vyrábí již od roku 1878. Je významnou součástí švýcarského koncernu Laufen a od roku 1999 patří do skupiny španělské firmy Roca, která je největším evropským výrobcem sanitární keramiky. V roce 2006 se Roca stala světovou jedničkou. Do výrobního sortimentu všech značek patří kompletní koupelny – sanitární keramika (koupelnové sety a ostatní výrobky), koupelnový nábytek, vany a vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, baterie, koupelnové doplňky a od podzimu 2014 také obklady a dlažby pod značkou Jika.

O GALERII

Po náročné rekonstrukci se v říjnu 2014 všem zájemcům o koupelnová řešení otevřela Prague Gallery - Art of Bathrooms. V nevšední, čisté a klidné oáze značek Jika, Roca a Laufen vystavuje vše – od praktických kousků až po skutečné skvosty, které klidně mohou stát ve výstavních síních vedle jiných uměleckých děl.

Pod novým interiérem showroomu „Prague Gallery - Art of bathrooms“ je podepsán světoznámý designér Roberto Palomba a český architekt Michal Janků. Mezi nejznámější počiny dua designérů Roberto + Ludovica Palomba v oblasti koupelnové keramiky pro značku Laufen patří designové série Palomba Collection a Kartell by Laufen, které jsou zde k vidění.

Ve dvou podlažích, na celkové ploše více než 700 m2, má své nezastupitelné místo i historicky nejoblíbenější česká značka Jika. Zaujme dokonalým zpracováním koupelnové keramiky v nadčasových sériích doladěným do nejmenších detailů včetně značkových baterií, autorským nábytkem se zrcadly a svítidly, ale také sprchovými kouty s vaničkami či vanami sofistikovaných tvarů. Novinkou je řada PURE s výraznými, ale přitom měkce oblými geometrickými liniemi robustní keramiky. Výraznou inovací prošla i nejprodávanější značka Deep by Jika – série Deep by Jika je nepřehlédnutelná díky solitérnímu nábytku ve třech barevných variantách. Sofistikovaná řada CUBE zase nabízí moderní, propracované a úsporné řešení bez ohledu na velikost koupelny.

A to rozhodně není všechno. Přijďte se přesvědčit!

DOKUMENTY

FOTOGALERIE

zavřít