VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

 Galerie koupelen, prostor, který vystavuje koupelny jako celek v reálných velikostech, je výjimečným místem plným inspirace. Od roku 2004, kdy byla první galerie koupelen na rohu náměstí I. P. Pavlova a Legerovy ulice otevřena, už jsme udělali jasno mnoha návštěvníkům ze všech možných oblastí, ať už se jednalo o koncové zákazníky, designéry, projektanty nebo odborné prodejce.

Pod interiérem showroomu „Prague Gallery - Art of bathrooms“, jenž prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2014, je podepsán světoznámý designér Roberto Palomba a český architekt Michal Janků. Mezi nejznámější počiny dua designérů Roberto + Ludovica Palomba v oblasti koupelnové keramiky pro značku Laufen patří designové série Palomba Collection a Kartell by Laufen, které jsou zde k vidění.

Ve dvou podlažích, na celkové ploše více než 700 m2, má své nezastupitelné místo i historicky oblíbená česká značka Jika. Zaujme dokonalým zpracováním koupelnové keramiky v nadčasových sériích. Ty jsou doladěny do nejmenších detailů včetně značkových baterií, autorského nábytku se zrcadly a svítidly, ale také sprchovými kouty s vaničkami či vanami sofistikovaných tvarů

Přijďte objevit krásné prostředí galerie koupelen kdykoli a nadechněte se u nás atmosféry oázy klidu v centru pulsujícího velkoměsta.

 

FOTOGALERIE

zavřít